.

.

1219 Метално копче за копче за притискање IP65 рамен круг моментално на водоотпорен прекинувач од 12мм IB12C-P10F-N-

1219 Метално копче за копче за притискање IP65 рамен круг моментално на водоотпорен прекинувач од 12мм IB12C-P10F-N-

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Боја : Сребрена Е паметен уред : не. Материјал : бакар. Карактеристики : прекинувач. Водоотпорен прекинувач водоотпорен прекинувач Опис на производот Опис Параметар : Водоотпорен прекинувач 1219 Метално копче на копчето IP65 Рамен круг Моментен на 12мм Водоотпорен прекинувач на прекинувачи : 1) Водоотрано копче за копче за притискање2) Дијаметар за монтирање : 12мм3) Облик на главата : рамен круг 4) Тип на работа Тип : Моментар5 Пински терминал Специфични за водоотпори на водоотпори : IS паметен уред : Nocurrent : 3 AMAMETALE : Copper Features : Switch Model Број : IB12 C-P10 F-NSWITCH Тип : Push Cotte Switch Warranty : 1 годишно ниво : CE, Rohsorigin : Mayland Chinai Tem Тип : Прекинување : .

Други карактеристики

Најдобри понуди