.

.

Виган 25мм алатка за одмор, струг, обработка на дрво, специјално обликување на струг, заоблени алатки за дрво, црно

Виган 25мм алатка за одмор, струг, обработка на дрво, специјално обликување на струг, заоблени алатки за дрво, црно

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Постигнете далеку во внатрешноста на чинии со лесно со овие алатки Со уникатниот конкавен дизајн, удобен зафат, обезбедува стабилно ракување. Дијаметарот на шанкот е 25мм. Прачката на овие одмор на алатки нема да се караат или гребеат, отпорни на абење, анти-кара, висока цврстина, има долг животен век. Ултра мазниот, заоблен зацврстен челик врв ќе ви овозможи без напор да ја залепите вашата алатка за струг за супериорни резултати. Постигнете далеку во внатрешноста на чинии со лесно со овие алатки. Со уникатниот конкавен дизајн, удобен зафат, обезбедува стабилно ракување. Дијаметарот на шанкот е 25мм. Прачката на овие одмор на алатки нема да се караат или гребеат, отпорни на абење, анти-кара, висока цврстина, има долг животен век. Ултра мазниот, заоблен зацврстен челик врв ќе ви овозможи без напор да ја залепите вашата алатка за струг за супериорни резултати. Опис : Сосема нов и висок квалитет. Карактеристики : Постигнете далеку во внатрешноста на чинии со лесни со овие алатки. Со уникатниот конкавен дизајн, удобен зафат, обезбедува стабилно ракување. Дијаметарот на шанкот е 25мм. Прачката на овие одмор на алатки нема да се караат или гребеат, отпорни на абење, анти-кара, висока цврстина, има долг животен век.

Други карактеристики

Најдобри понуди