.

.

JMI Основни пластични плочи за боја на автомобили - Пакет со повеќе големина - без ленти за сликари на остатоци со капка крпа - лента за маскирање отпорна на топлина со

JMI Основни пластични плочи за боја на автомобили - Пакет со повеќе големина - без ленти за сликари на остатоци со капка крпа - лента за маскирање

DEN 656.00

Количина на стоки
Тековен

☑ Оптимизирано за автомобилска боја-JMI Основно пластично платно со Пластичниот лист што можете да ја исечете лентата за боја на телото со различни должини според различни предмети, толку многу полесно Напредните предодредени пластични чаршафи лесно за брзо покривање, додека претходно прикажаните краеви ја олеснуваат адхезијата без хаос за да ви заштедат време, пари и напор. ☑ Лесен за употреба и отстранување - тарпите од едната страна на пластичната боја го олеснуваат употребата и отстранувањето дури и на површината по фиксирањето на положбата на филмот, полека ќе го шири пластичниот филм за да се покрие. Филмот за маскирање со хартија за маскирање се расплетува без напор за да се спречат распрскувачи и капе, има иновативен спреј за боја на заклучување на работ, епоксиден буквар, потенок и заштитник на водата што обезбедува остри права линии и се отвора во пожелно долги листови за да ги покрие полето.

Други карактеристики

Најдобри понуди