.

.

Талентирана Кујна 375 Етикети За Оставата, Чајната Кујна За Контејнери За Храна, Претходно Отпечатени Јасни Етикети За Кујна За Организирање Канистри И Тегли За Скл?

Талентирана Кујна 375 Етикети За Оставата, Чајната Кујна За Контејнери За Храна, Претходно Отпечатени Јасни Етикети За Кујна За Организирање

DEN 271.84

Количина на стоки
Тековен

Кујнски Етикети За Контејнери : Ставете го овој сет од 375 претходно печатени етикети за оставата, чајната кујна за контејнери, тегли и високи стаклени канистри со капаци за да создадете организирана, функционална и визуелно привлечна кујна Над 300 Состојки : овие талентирани етикети на кујната содржат имиња на 321 вообичаена оставата, чајната кујна, 8 броеви, 8 ампери ("отстранете или заменете по потреба. Модерни Рачни Букви : Заборавете на неуредниот ракопис; нашите етикети за складирање храна имаат лесна за читање бела скрипта на јасна позадина за брза идентификација на состојките додека печете или подготвувате оброци. Слика-Совршена Кујна : нашите етикети за кујнски оставата, чајната кујна доаѓаат во различни големини, во зависност од името на предметот, со максимална ширина од 2,75 инчи и максимална висина од 2,25 инчи, создавајќи организиран, униформен изглед; ЗАБЕЛЕШКА : оваа кујна етикети за контејнери не вклучува контејнери за складирање храна.

Други карактеристики

Најдобри понуди