.

.

Мнсруу Ќебе Чанта За Складирање, Мандала Јинг Јанг Организатори На Ќебе Со Голем Капацитет За Утешител На Кралот На Плакарот, Перница, Јорган, Со Рачки За Носење Заш

Мнсруу Ќебе Чанта За Складирање, Мандала Јинг Јанг Организатори На Ќебе Со Голем Капацитет За Утешител На Кралот На Плакарот, Перница,

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Специјален Материјал-кеси За Складирање е направен од најлон , еколошки, дише не мириса лошо за складирање под креветот или на таванот Големина На Торба со јорган - 27,6 х 19,7 х 11,8 инчи, совршен за чување утешител на кралицата,дополнителна просторија за сезонска облека,ќебиња,облека,чаршаф за перници. Исклучително Цврсти Кеси-Цврсти Рачки, Подобро Шиење и Патенти го прават способен да издржи работи тежи до 84 фунти/38 кг. Погоден е и за движење. Перење Преклопен Дизајн-повторно користете го онолку пати колку што сакате и намалете ја количината на отпад што завршува со загадување на животната средина. Хуманизиран Дизајн - едноставниот дизајн на торбата за складирање ја прави совршена за секоја ситуација-спални соби, плакари, студентски домови, патувања итн. Исто така, преклопната рамка овозможува лесно складирање кога не се користи. Специјален Материјал-кеси За Складирање е направен од најлон , еколошки, дише не мириса лошо за складирање под креветот или на таванот. Големина На Торба со јорган - 27,6 х 19,7 х 11,8 инчи, совршен за чување утешител на кралицата,дополнителна просторија за сезонска облека,ќебиња,облека,чаршаф за перници. Исклучително Цврсти Кеси-Цврсти Рачки, Подобро Шиење и Патенти го прават способен да издржи работи тежи до 84 фунти/38 кг. Погоден е и за движење. Перење Преклопен Дизајн-повторно користете го онолку пати колку што сакате и намалете ја количината на отпад што завршува со загадување на животната средина. Хуманизиран Дизајн - едноставниот дизајн на торбата за складирање ја прави совршена за секоја ситуација-спални соби, плакари, студентски домови, патувања итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди