.

.

Умами Бенто Кутија 40 мл орев и ручек кутија 27 мл, Зелена

Умами Бенто Кутија 40 мл орев и ручек кутија 27 мл, Зелена

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

СОВРШЕНИ ЗДРАВИ ПОРЦИИ-веруваме дека храната треба да биде свежа, вкусна и хранлива Создадете совршени порции Со Јапонската кутија за ручек Бенто На Умами, кои ве оставаат совршено задоволни, а не премногу полнети. ОДНЕСЕТЕ МЕ НАСЕКАДЕ-навистина е 100% отпорен на истекување : наопаку, или потресен наоколу, силиконската заптивка и ременот не обезбедуваат храна или течност што некогаш се истури од двата слоја на вашата кутија за возрасни бенто. ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН-Празни ги очите на овој сад за ручек во бенто кутија за возрасни и замислете ги привлечните вкусови што чекаат внатре. Подигнете го вашето искуство за време На оброкот Со Умами. ЦЕЛОСЕН СЕТ ЗА ПРИБОР за ЈАДЕЊЕ - како ресторан во вашиот џеб, комплетот за прибор за јадење го прави ручекот во движење без напор. Кутијата за ручек бенто вклучува нож, вилушка и лажица совршени додатоци за ваша погодност. СОВРШЕНИ ЗДРАВИ ПОРЦИИ-веруваме дека храната треба да биде свежа, вкусна и хранлива. Создадете совршени порции Со Јапонската кутија за ручек Бенто На Умами, кои ве оставаат совршено задоволни, а не премногу полнети. ОДНЕСЕТЕ МЕ НАСЕКАДЕ-навистина е 100% отпорен на истекување : наопаку, или потресен наоколу, силиконската заптивка и ременот не обезбедуваат храна или течност што некогаш се истури од двата слоја на вашата кутија за возрасни бенто. ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН-Празни ги очите на овој сад за ручек во бенто кутија за возрасни и замислете ги привлечните вкусови што чекаат внатре.

Други карактеристики

Најдобри понуди