.

.

Калинко Паметен Часовник, Фитнес Тракер Со Монитор За Отчукувањата на Срцето, Крвен Притисок, Следење На Кислород Во Крвта и 2-Пакет Паметни Ленти За Замена На Часов

Калинко Паметен Часовник, Фитнес Тракер Со Монитор За Отчукувањата на Срцето, Крвен Притисок, Следење На Кислород Во Крвта и 2-Пакет

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Пакетот Со Вредност на Паметниот Часовник калинко вклучува (1) Паметен Часовник P22 (1) Опсези За Замена На Паметни Часовници P22 (Розова+Кожа Кафеава) Известувања и Повеќе Практични Карактеристики : Сите пораки и известувања ќе се покажат на вашиот зглоб и ќе ве потсетат преку вибрации. Тоа не може да одговори на повик или текст на часовникот. Исто така, постојат многу погодни функции како Тајмер, Гест За Будење, Пронајдете Телефон, Седентарен Потсетник, Контрола На Музиката и Приказ на Времето. Следење На Целодневна Активност : овој паметен часовник има 7 видови спортски режими (пешачење, Трчање, Возење Велосипед, Прескокнување, Бадминтон, Кошарка, Фудбал). Екранот на часовникот ги прикажува вашите точни чекори, растојание, калории, активни минути и можете да видите подетални податоци за Апликацијата. Сатурација на спиење и Кислород Во Крвта : паметниот часовник за андроид телефони може да го следи Отчукувањата на Срцето, Крвниот Притисок, Кислородот Во Крвта (Спо2) и вашата длабока, лесна состојба на спиење што може да ви помогне подобро да го разберете вашето здравје. (ЗАБЕЛЕШКА : податоците не можат да се користат како тест за медицинско одделение). Големина на зглобот : ширината на ременот е 20мм. Силиконски ремен одговара на зглобот 6,38"-9,25" (162-235мм), Кожен ремен одговара на зглобот 6,61"-8,78" (168-223мм).

Други карактеристики

Најдобри понуди