.

.

ФИТНЕС МАНИЈАК 30-ИНЧЕН Луксузен Тежок Цврст Навивам Бар Револвинг Закачалка Домашна Теретана Кабелски Додатоци Обука Со Гумени Рачки

ФИТНЕС МАНИЈАК 30-ИНЧЕН Луксузен Тежок Цврст Навивам Бар Револвинг Закачалка Домашна Теретана Кабелски Додатоци Обука Со Гумени Рачки

DEN 703.84

Количина на стоки
Тековен

Навивам бар кабел прилог Од Фитнес Манијак САД Новиот Про 30 Инчен Зафат Се Врти За Бицепс Кадрици Рака Трицепс. Карактеристики (30" Навивам бар) : изработени Од Врвен Квалитет Материјал, цврста челична конструкција, висококвалитетни завари. Удобните гумени рачки со текстура на виткање овозможуваат кадрици со близок стисок или широк зафат и притискање на трицепс со беспрекорна контрола и рамнотежа. Биомеханички дизајниран за најкомплетен можен развој на раката. Аглите на оваа лента беа дизајнирани специјално за врвна контракција на бицепс и трицепс. Користете за кадрици со близок стисок или широк зафат и трицепс притиснете надолу. Дизајниран специјално за врвна контракција на бицепс и трицепс. Слободно ротирачки кабел прилог дупчица. Гумени шипки за крајно држење, дури и кога се испотени. Ве молиме имајте предвид дека ова е список со повеќе варијации. Ве молиме изберете го претпочитаниот производ од достапните опции. Можете да ја купите оваа ставка самостојно или да ја купите како комплет со Куки За Прицврстување, исто така можете да ги купите Куките за Прицврстување одделно. Ние сме со седиште во Сад и посветени да обезбедиме најдобра услуга. Навивам бар кабел прилог Од Фитнес Манијак САД. Новиот Про 30 Инчен Зафат Се Врти За Бицепс Кадрици Рака Трицепс. Карактеристики (30" Навивам бар) : изработени Од Врвен Квалитет Материјал, цврста челична конструкција, висококвалитетни завари. Удобните гумени рачки со текстура на виткање овозможуваат кадрици со близок стисок или широк зафат и притискање на трицепс со беспрекорна контрола и рамнотежа.

Други карактеристики

Најдобри понуди