.

.

ПЕРНИЦА ЗА Клупа ЗА Пијано ЗА Внатрешно Складирање Чевли Нелизгачка Подлога За Клупа За Пикник За Кујнска Трпезариска Маса седиште 30 инчи х 14, Сиво

ПЕРНИЦА ЗА Клупа ЗА Пијано ЗА Внатрешно Складирање Чевли Нелизгачка Подлога За Клупа За Пикник За Кујнска Трпезариска Маса седиште

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Пијано клупа за пијано перница за клупа за пијано за внатрешен мебел големина : 30 инчен х 14 инчен х 2 инчен Т ● ● Ленена ткаенина● пијано влошки за клупи капакот е направен со ленена ткаенина, која има добра способност за апсорпција на влага и добра пропустливост. €® Двоен Дизајн што не се лизга● нелизгачкото дно и назад со вратоврски ја одржува перницата на Седиштето за трпезариско столче на место апсолутно. Нема да бидете загрижени за слајдот на перницата за време на користењето. €® Супериорната удобна пена●Пената со Висока еластичност ви обезбедува супериорна удобност и ја ублажува болката во задникот, не само што ви дава доволно поддршка, туку и овозможува на перницата да ја задржи својата оригинална форма откако ќе седи на тоа долго време. ● Отстранлив и измиен капак queshions се направени со прекрасен капак со патент кој може да се отстрани за чистење и може да се пере во машина.

Други карактеристики

Најдобри понуди