.

.

Беркли Риболов Очила За Сонце

Беркли Риболов Очила За Сонце

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Стилски и издржлив никел-сребрена рамка Поларизираните леќи го намалуваат отсјајот. 100 %ock и увб блокада. Оптички метални шарки. Мек зафат, самоприлагодливи влошки за носот. Стилски и издржлив никел-сребрена рамка. Поларизираните леќи го намалуваат отсјајот. 100 %ock и увб блокада. Оптички метални шарки. Мек зафат, самоприлагодливи влошки за носот.

Други карактеристики

Најдобри понуди