.

.

Bluespot Алатки 02077 8pce Приклучок Приклучок Сет

Bluespot Алатки 02077 8pce Приклучок Приклучок Сет

DEN 751.20

Количина на стоки
Тековен

Произведен од хром ванадиум за зголемена издржливост Поцрнетиот фосфатен слој штити од корозија. Комплетирајте со корисна кутија за носење за брзо и лесно складирање. 3/8" (Ѓ) Х 1/4" (М), 1/4" (Ѓ) Х 3/8" (М), 3/8" (Ф) Х 1/2" (М), 1/2" (Ф) Х 3/8" (М), 1/2" (Ф) Х 3/4" (М), 3/4" (Ф) Х 1/2" (М), 3/4" (Ф) Х 1" (М), 1" (Ф) Х 3/4 " (М). Произведен од хром ванадиум за зголемена издржливост. Поцрнетиот фосфатен слој штити од корозија. Комплетирајте со корисна кутија за носење за брзо и лесно складирање. 3/8" (Ѓ) Х 1/4" (М), 1/4" (Ѓ) Х 3/8" (М), 3/8" (Ф) Х 1/2" (М), 1/2" (Ф) Х 3/8" (М), 1/2" (Ф) Х 3/4" (М), 3/4" (Ф) Х 1/2" (М), 3/4" (Ф) Х 1" (М), 1" (Ф) Х 3/4 " (М). Синото Место 8pce адаптер за удар на удар е произведен од хром ванадиум челик, што го прави погоден за употреба со големо влијание. Сеопфатен сет на адаптери за влијание за употреба на сите видови алатки за влијание.

Други карактеристики

Најдобри понуди