.

.

Skydume 100 парчиња 10 ml Празни пластични шишиња со шишиња со капки за очите течно есенцијално масло за паѓање шишиња со мешани капачиња во боја

Skydume 100 парчиња 10 ml Празни пластични шишиња со шишиња со капки за очите течно есенцијално масло за паѓање шишиња со мешани

DEN 335.84

Количина на стоки
Тековен

Материјал : ПЕТ/ЛДПЕ, капацитет од 10 мл Вкупна должина : 60мм/2.36 ", Висина на шише : 36мм/1,41", ширина : 21мм/0,82 ". Капаците доаѓаат со неколку бои, за да ги разликувате маслата. Брзина на капење : Капнувачот може да биде добро контролирана течност што капе. Перефект за растворувачи, лесни масла, боја, суштина, електронски цигари, капки за очи, солена вода, итн. Материјал : ПЕТ/ЛДПЕ, 10мл капацитет. Вкупна должина : 60мм/2,36 ", Висина на шише : 36мм/1,41", Ширина : 21мм/0,82 " . Капаците доаѓаат со неколку бои, за да ги разликувате маслата. Брзина на капење : Капнувачот може да биде добро контролирана течност што капе. Перефект за растворувачи, лесни масла, боја, суштина, електронски цигари, капки за очи, солена вода, итн. Карактеристики : Може да се користи за распределување и складирање на повеќето течности. Неколку капачиња со бои ќе бидат испратени по случаен избор (розова, бела, црна, зелена, портокалова, жолта, виолетова, црвена, сина, кафе и така натаму).

Други карактеристики

Најдобри понуди