.

.

Држач за боксови И Монтирање Компатибилен Со Nexus 7-VersaView Алуминиумски Држач, Пренослив, Повеќеаголен Држач За Гледање

Држач за боксови И Монтирање Компатибилен Со Nexus 7-VersaView Алуминиумски Држач, Пренослив, Повеќеаголен Држач За Гледање

DEN 239.20

Количина на стоки
Тековен

? [ИЗДРЖЛИВ] Држач За Боксови И Монтирање Компатибилен со Нексус 7 (1-ви Генерација/2012) Лесната алуминиумска и пластична конструкција е доволно ЦВРСТА за да ја држи Вашата Врска 7 (1-ви Генерација/2012), како и широк спектар на паметни телефони и таблети од сите големини!. ? [НЕЛИЗГАЧКИ СТИСОК] ГУМЕНИТЕ стапала ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ остануваат ставени и ги штитат површините од гребнатини. ? [ПРИЛАГОДЛИВ] прилагодлив држач ви овозможува да го потпрете Вашиот Nexus 7 (1 Gen/2012) ПОД 9 РАЗЛИЧНИ АГЛИ што ви одговараат. ? [КОМПАКТЕН] срамнет, пренослив дизајн Е БЕЗ НАПОР за носење во вашиот џеб или торба. Преклопува рамно на помалку од 1? во дебелина. ? [ОПЦИИ ЗА ГЛЕДАЊЕ] Одлично за гледање ТЕЛЕВИЗИЈА, филмови или Јутјуб, гледање слики, читање, снимање видео и многу повеќе и ВО ВЕРТИКАЛНА и ВО ХОРИЗОНТАЛНА положба!. ? [ИЗДРЖЛИВ] Држач За Боксови И Монтирање Компатибилен со Нексус 7 (1-ви Генерација/2012). Лесната алуминиумска и пластична конструкција е доволно ЦВРСТА за да ја држи Вашата Врска 7 (1-ви Генерација/2012), како и широк спектар на паметни телефони и таблети од сите големини!. ? [НЕЛИЗГАЧКИ СТИСОК] ГУМЕНИТЕ стапала ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ остануваат ставени и ги штитат површините од гребнатини. ? [ПРИЛАГОДЛИВ] прилагодлив држач ви овозможува да го потпрете Вашиот Nexus 7 (1 Gen/2012) ПОД 9 РАЗЛИЧНИ АГЛИ што ви одговараат. ? [КОМПАКТЕН] срамнет, пренослив дизајн Е БЕЗ НАПОР за носење во вашиот џеб или торба. Преклопува рамно на помалку од 1? во дебелина. ? [ОПЦИИ ЗА ГЛЕДАЊЕ] Одлично за гледање ТЕЛЕВИЗИЈА, филмови или Јутјуб, гледање слики, читање, снимање видео и многу повеќе и ВО ВЕРТИКАЛНА и ВО ХОРИЗОНТАЛНА положба!. Држач за боксови И Монтирање Компатибилен со Nexus 7 (1 Генерал/2012).Одете без раце со цврстиот, но лесен Алуминиумски Држач Версавју! Елегантниот алуминиумски дизајн има гумена основа за лулка и задни парчиња, обезбедувајќи амортизирање против лизгање за Вашиот Nexus 7 (1-ви Генерација/2012) и заштитувајќи го од гребнатини. Гумени стапала држете го држачот цврсто на место на рамни површини.

Други карактеристики

Најдобри понуди