.

.

1 парчиња 304 нерѓосувачки челик метал навој црево метал брановидни црево жица ракав нерѓосувачки челик метал црево -

1 парчиња 304 нерѓосувачки челик метал навој црево метал брановидни црево жица ракав нерѓосувачки челик метал црево -

DEN 1038.40

Количина на стоки
Тековен

Боја : Ид10мм ОД12 е прилагодено : Да. Материјал : нерѓосувачки челик. Број на модел : TQ-018502. Тип : Спирално Завиткување. 1 парчиња 304 нерѓосувачки челик метал навој црево метал брановидни црево жица ракав нерѓосувачки челик метал црево1.материјал : нерѓосувачки челик 2.количина : 1 метар 3.ве молиме имајте предвид, ИД е внатрешен дијаметар, ОД е надворешен дијаметар .на пример,ако ви требаат 2 метри без сечење, ве молиме променете ја количината на 2.ако ви требаат 5 метри без сечење, ве молиме променете ја количината на 5.Специфики на ставката : е прилагодено : Yes Material : број на модел од нерѓосувачки челик : TQ-018502тип : Спирално Завиткување Потекло : Континентална Кина Сертификација : Нематеријал : нерѓосувачки челик количина : 1метар.

Други карактеристики

Најдобри понуди