.

.

Единствена Партија 39778 Овална Хартија Плочи-Пастелни Цветни Пролет Партија-Пакет од 8, Разнобојни

Единствена Партија 39778 Овална Хартија Плочи-Пастелни Цветни Пролет Партија-Пакет од 8, Разнобојни

DEN 109.60

Количина на стоки
Тековен

Пакет од 8 Пастелни Цветни Пролетни Партиски Плочи Овални хартиени плочи мерат приближно 30 см х 25 см. Користете како големи чинии или чинии за сервирање На велигденска прослава или пролетен настан. Поставувањето на вашата маса ќе биде во полн цут со помош на овие Пастелни Цветни Пролетни Хартиени Плочи. Украсени со убав дизајн на шарени цвеќиња, овие забавни чинии сигурно ќе ги оживеат масите на вашиот пролетен настан или велигденска прослава. Наредете ги овие цветни хартиени чинии околу масата за да внесете допир на боја во вашиот неделен бранч. Потоа, кога прославата ќе заврши, само фрлете ги овие чинии за еднократна употреба за лесно чистење.

Други карактеристики

Најдобри понуди