.

.

3 Во 1 Корица За Количка За Бебе Момче/Девојче, Капак За Столче За Бебиња Со Надграден Безбедносен Ремен, Капак За Количка За Намирници За Доенчиња/Мали Деца, Капак ЗА

3 Во 1 Корица За Количка За Бебе Момче/Девојче, Капак За Столче За Бебиња Со Надграден Безбедносен Ремен, Капак За Количка За Намирници

DEN 319.84

Количина на стоки
Тековен

€3-ВО-1 КОРИЦА за КОЛИЧКА за пазарење ● капакот на количката за бебиња може да се користи не само во колички, туку и во високи столови и колички 3-во-1 користете за да им помогнете на бебињата да се држат подалеку од нечистотија додека се во движење. Задолжително за секојдневна употреба на родителите. За РАЗЛИКА од другите навлаки за колички на пазарот, овој капак за столчиња за бебиња ги надградува безбедносните уреди со прилагодлив безбедносен ремен, појас на задната страна и 3 ленти за прицврстување, што го прави побезбеден и полесен за употреба. Може да обезбеди силна заштита за вашето девојче или момче, дури и за исклучително активни бебиња. Qultra-УДОБЕН q капакот на количката за намирници е изработен од супер мека памучна ткаенина, која дише, мека и лесна, обезбедувајќи удобно опкружување за вашето бебе да седи мирно долго време. И тоа нема да предизвика никакви несакани реакции, како што се алергии на кожата на бебето. ●МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН● капакот на количката за бебиња опремен со 1 проѕирен телефонски џеб за забава на вашето бебе, 2 петелки за прицврстување играчки, 1 торба за складирање и 1 џеб со патент за безбедно чување на вашите најважни работи и 2 дополнителни ремени за спречување на паѓање на шишето или играчките. ●ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ И ЛЕСНА НЕГА можете лесно да го превртите нашиот капак за количка во компактна торбичка за носење за неколку секунди, лесна за чување и носење. Исто така, лесно се брише и се пере во машина. Направете го тоа совршен подарок за туширање за бебиња и нови мајки. €3-ВО-1 КОРИЦА за КОЛИЧКА за пазарење ● капакот на количката за бебиња може да се користи не само во колички, туку и во високи столови и колички. 3-во-1 користете за да им помогнете на бебињата да се држат подалеку од нечистотија додека се во движење. Задолжително за секојдневна употреба на родителите. За РАЗЛИКА од другите навлаки за колички на пазарот, овој капак за столчиња за бебиња ги надградува безбедносните уреди со прилагодлив безбедносен ремен, појас на задната страна и 3 ленти за прицврстување, што го прави побезбеден и полесен за употреба. Може да обезбеди силна заштита за вашето девојче или момче, дури и за исклучително активни бебиња.

Други карактеристики

Најдобри понуди