.

.

Орди Пп-К90 - 10 Кеси За Ѓубре, Црна, 2,2 гал, Дебелина 0,017 инчи, Плус Плус Корпа За Отпадоци, За Кофи, Пластични Кеси, Пакување од 10

Орди Пп-К90 - 10 Кеси За Ѓубре, Црна, 2,2 гал, Дебелина 0,017 инчи, Плус Плус Корпа За Отпадоци, За Кофи, Пластични Кеси, Пакување од 10

DEN 456.32

Количина на стоки
Тековен

Големина : 35,4 х 39,4 х 0,0017,7 инчи (90 х 100 Материјал : Полиетилен со Мала густина. Земја на Потекло : Тајланд. Големина : 35,4 х 39,4 х 0,0017,7 инчи (90 х 100. Материјал : Полиетилен со Мала густина. Земја на Потекло : Тајланд. Пакување од 10 90 ЛИТРИ црни кеси За ѓубре Изработени од полиетилен со мала густина со непречено чувство.

Други карактеристики

Најдобри понуди