.

.

Леново 16gb DDR4 Sdram Мемориски Модул

Леново 16gb DDR4 Sdram Мемориски Модул

DEN 4799.84

Количина на стоки
Тековен

Димензии на пакетот : 1 Тип На Производ : Потрошувачка Електроника. Количина На Пакетот : 1. Земја На Потекло : Кина. Димензии на пакетот : 1. Тип На Производ : Потрошувачка Електроника. Количина На Пакетот : 1. Земја На Потекло : Кина. 16gb mem кутија DDR4 2666 MHz SODIMM нас.

Други карактеристики

Најдобри понуди