.

.

Сооднос 2: 1 2м 28мм Диа Цевка Што Се Собира Топлина Цевка За Намалување Чиста

Сооднос 2: 1 2м 28мм Диа Цевка Што Се Собира Топлина Цевка За Намалување Чиста

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Прилагодено е : Да Материјал : Други. Број на модел : како опис. Тип : Топлина Се Намалува. Сертификација : НИКОЈ. Име На производот Цевка Што Се Собира Топлина Полиолефинриран Напон 600 VTemperature Ниво 125°CFlammability VW-1 Diameter28mm / 1.102"(Пред Намалување)14mm / 0.551 " (По Намалувањето) Смалуваат Сооднос 2 : 1lth (Прибл.) 2м / 6,6 Стапки Расчистување На Бојата : формулар За Испорака : регистрирано време на пошта : 15-25 дена до worldwide Note : 2 : наплатата за Испорака е на вас.3 : ве Молиме бидете сигурни дека ќе добиете-предмети, исто така, можеме-за вас.Гаранција : ви обезбедуваме 12 месечна фабричка гаранција.Политика : ако предметите се оштетени или изгубени за време на транспортот,ве молиме контактирајте не во рок од 7 дена,ние ќе ве испратиме повторно или специфики На Артиклите : е прилагодено : Yes Material : Otermodel број : како опис тип : Сертификација За Собирање На Топлина : NONEOrigin : Континентална Кина.

Други карактеристики

Најдобри понуди