.

.

Богатство Гуруа Пуканки Машина Диорама Додаток и Молив Острилка

Богатство Гуруа Пуканки Машина Диорама Додаток и Молив Острилка

DEN 1436.80

Количина на стоки
Тековен

Совршено, целосно функционално изложбено дело, исто така, содржи скриен острилка за моливи во задниот дел, прави одличен подарок за љубител на филмови или додава во вашата сопствена колекција на острилки за моливи Неверојатно детално, со зборот "Пуканки" од 2 страни, пуканки и подвижни тркала, совршени за Моделска Градска Диорама, поставување На Светски Саем и дисплеј за воз. Deecast Пуканки Машина Острилка за Моливи мерки 1 3/4 "долго, 1 3/4" широк, и 3 1/4" висок. Умре Фрлија 1 : 16 Скала Минијатурна Реплика Пуканки Машина Диорама Додаток бродови сосема ново со нашата 100% гаранција за задоволство на клиентите. Додадете одличен иконски декор на вашата работна маса дома или на работа Со Оваа Минијатурна Машина За Пуканки Од 1 : 16 Размери реплика со Скриен Острилка За Моливи. Совршено, целосно функционално изложбено дело, исто така, содржи скриен острилка за моливи во задниот дел, прави одличен подарок за љубител на филмови или додава во вашата сопствена колекција на острилки за моливи. Неверојатно детално, со зборот "Пуканки" од 2 страни, пуканки и подвижни тркала, совршени за Моделска Градска Диорама, поставување На Светски Саем и дисплеј за воз. Deecast Пуканки Машина Острилка за Моливи мерки 1 3/4 "долго, 1 3/4" широк, и 3 1/4" висок. Умре Фрлија 1 : 16 Скала Минијатурна Реплика Пуканки Машина Диорама Додаток бродови сосема ново со нашата 100% гаранција за задоволство на клиентите. Додадете одличен иконски декор на вашата работна маса дома или на работа Со Оваа Минијатурна Машина За Пуканки Од 1 : 16 Размери реплика со Скриен Острилка За Моливи.

Други карактеристики

Најдобри понуди