.

.

Нараквица ЧИЦИРИС, Добри Нараквици За Еластичност За Обука

Нараквица ЧИЦИРИС, Добри Нараквици За Еластичност За Обука

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Раце : ремените за кука за зглобот, заштитувајќи ги рацете и правејќи ги тешки за калус, можат да ви помогнат лесно да сфатите, добра алатка кога тренирате : Ременот за држење на рачниот зглоб е, неговата затегнатост може да се прилагоди според персонализирана удобност за да одговара на различен обем на зглобовите. Премиум Материјал : Изработен од премиум најлон и челик, ремените за куки за кревање тегови се цврсти и издржливи, против лизгање, безбедни и имаат добра носивост. Анти Лизгање : со помош на кука против лизгање, која има силика гел против лизгање за да додаде триење, вашите раце нема лесно да паднат кога кревате тегови. Широка Примена : куката за зглоб може да обезбеди поддршка за зглобот, избегнувајќи напнатост и повреда и му помага на корисникот подобро да го фати стапот, погоден за кревање тегови, побезбеден и поефикасен. Раце : ремените за кука за зглобот, заштитувајќи ги рацете и правејќи ги тешки за калус, можат да ви помогнат лесно да сфатите, добра алатка кога тренирате. : Ременот за држење на рачниот зглоб е, неговата затегнатост може да се прилагоди според персонализирана удобност за да одговара на различен обем на зглобовите. Премиум Материјал : Изработен од премиум најлон и челик, ремените за куки за кревање тегови се цврсти и издржливи, против лизгање, безбедни и имаат добра носивост.

Други карактеристики

Item Type:
Wrist Rod Hook Straps
Material:
Nylon, Steel
Weight:
Approx. 338g/11.92oz
Color:
As Shown
Size:
Approx. 18.5x8.5cm/7.28x3.35in
Application:
For Chinning, Barbell, Weightlifting, Doing Bench Press
Package List:
2 x Wrist Rod Hook Straps:

Најдобри понуди