.

.

Правосмукалка и Џогер 2-во-1 Чистач, Роботска Правосмукалка, УСБ - Полнење Влажни И Суви Роботски Правосмукалки, Тивко И Самополнење,Пријателски За Миленичиња И Тепи

Правосмукалка и Џогер 2-во-1 Чистач, Роботска Правосмукалка, УСБ - Полнење Влажни И Суви Роботски Правосмукалки, Тивко И Самополнење,Пријателски

DEN 732.64

Количина на стоки
Тековен

Тампон за судир : Хуманизиран тампон за судир, може ефикасно да го ублажи ударот при судир со мебел, да го заштити трупот на авионот, а истовремено да го заштити мебелот Влажна Сува Двојна Употреба : Суво бришење и влажно бришење двоен режим, имитирајќи рачно бришење, може да биде суво бришење или влажно бришење, за да се задоволат различните потреби за употреба. Широка Примена : Слободно Справување по различни основи, прилагодување на различни основи, интелигентно препознавање на земјата со перцепција на светлина, длабоко чистење на нечистотијата на земјата. USB Полнење : Паметната роботска правосмукалка поддржува USB полнење, изградена во полимерна литиумска батерија од 1500mah, време на полнење 3h, работно време 120min. 55db Низок Шум : 55db низок шум, не влијае на одмор и здравје. Во исто време, роботската правосмукалка ќе создаде удобен живот за вас. Тампон за судир : Хуманизиран тампон за судир, може ефикасно да го ублажи ударот при судир со мебел, да го заштити трупот на авионот, а истовремено да го заштити мебелот. Влажна Сува Двојна Употреба : Суво бришење и влажно бришење двоен режим, имитирајќи рачно бришење, може да биде суво бришење или влажно бришење, за да се задоволат различните потреби за употреба. Широка Примена : Слободно Справување по различни основи, прилагодување на различни основи, интелигентно препознавање на земјата со перцепција на светлина, длабоко чистење на нечистотијата на земјата.

Други карактеристики

Item Type:
Smart Robot Vacuum Cleaner 
Material:
ABS
Noise:
55db
Battery Voltage:
3.7V
Battery:
Polymer Lithium Battery 1500mAh (Included)
Charging Time:
3h
Working Time:
120min
Color:
As Pictures Shown
Weight:
Approx. 955g / 33.7oz
Package List:
1 x Mopping Machine1 x USB Power Cord1 x Manual 

Најдобри понуди