.

.

Јардве 2 Комплети Т Завртка Т Песна Стегач Додатоци Дрво Држете стеги Т Слот Клип Т-песна Стегач Дрво Т-песна Стегач Дрво Обработка Т-Песна Клип Лизгач Црна Железо К?

Јардве 2 Комплети Т Завртка Т Песна Стегач Додатоци Дрво Држете стеги Т Слот Клип Т-песна Стегач Дрво Т-песна Стегач Дрво Обработка Т-Песна Клип

DEN 181.76

Количина на стоки
Тековен

железо, пластика СТЕГАЧ ЗА БРЗО ОСЛОБОДУВАЊЕ Слајд Во Т?следете и брзо поправете го вртењето на рачката. Т-ПЕСНА ДРВО СТЕГАЧ дрво цевка притисок стегач е погоден за многу столарија и метал обработка апликации. СТОЛАРИЈА АЛАТКИ ДОДАТОЦИ таа е произведена со професионална технологија за да се обезбеди на производот и може да работи за време. БРЗО ДЕЈСТВО ДРЖЕТЕ ЈА стегачот Усвоен од висококвалитетен материјал и употреба. Т ПЕСНА ДРЖЕТЕ СТЕГИ DOWN произведени со професионална технологија за да се обезбеди на производот и може да работи за време. железо, пластика. СТЕГАЧ ЗА БРЗО ОСЛОБОДУВАЊЕ Слајд Во Т?следете и брзо поправете го вртењето на рачката. Т-ПЕСНА ДРВО СТЕГАЧ дрво цевка притисок стегач е погоден за многу столарија и метал обработка апликации. СТОЛАРИЈА АЛАТКИ ДОДАТОЦИ таа е произведена со професионална технологија за да се обезбеди на производот и може да работи за време. БРЗО ДЕЈСТВО ДРЖЕТЕ ЈА стегачот Усвоен од висококвалитетен материјал и употреба. Т ПЕСНА ДРЖЕТЕ СТЕГИ DOWN произведени со професионална технологија за да се обезбеди на производот и може да работи за време. Пакетот Вклучува 2 x рачки 2 x-t-тип завртки Информации За Обработка На Дрво Т Слот Стегач-Усвојува прецизно производство на стабилни карактеристики и висока сигурност.Држете Ја Стегачот 00см/1.Метална Стегач За Брзо Држење - стегачот за држење На т-патеката може да помогне во столаријата во различни околности за стегање, вклучувајќи дијагонално сечење, засек, широк агол и акутен агол.т песна вклучите менгеме 89Х1.Карактеристики На т-песна-Боја : Црна и сребрена.Т-Песна Држете Стеги 18 инчи.

Други карактеристики

Најдобри понуди