.

.

Анголска Закачалка За Рамка За Слика 80 Парчиња Невидлива Закачалка За Леплива Плоча Поставете Квадратни Држачи За Вертикални Плочи За Слики Од Плочи Ѕидни Уметнич

Анголска Закачалка За Рамка За Слика 80 Парчиња Невидлива Закачалка За Леплива Плоча Поставете Квадратни Држачи За Вертикални

DEN 471.84

Количина на стоки
Тековен

Куката за прибор за јадење е мала по големина и игра невидлива улога по употреба, што е погодно и заштедува простор Овие ѕидни закачалки се совршени за вашиот омилен декор како порцелан, кина, стакло, дрво, чинија, фотографија. Куката за налепница за складирање на фиксна плоча има едноставна структура и е лесна за употреба. Куката е изработена од пластичен материјал за одлична издржливост и практичност. Куката има вертикален висечки дизајн, кој може целосно да го искористи просторот. Куката за прибор за јадење е мала по големина и игра невидлива улога по употреба, што е погодно и заштедува простор. Овие ѕидни закачалки се совршени за вашиот омилен декор како порцелан, кина, стакло, дрво, чинија, фотографија. Куката за налепница за складирање на фиксна плоча има едноставна структура и е лесна за употреба. Куката е изработена од пластичен материјал за одлична издржливост и практичност. Куката има вертикален висечки дизајн, кој може целосно да го искористи просторот. Опис Ова Е невидливата кука за држење на плочата. Самолеплив дизајн, лесен за употреба. Може да се користи за закачување и чување садови. Едноставен дизајн на форма, многу лесен за употреба. Исклучителната изработка обезбедува долг работен век и фини детали.

Други карактеристики

Најдобри понуди