.

.

Мејер Торба За Отстранување На Изолација

Мејер Торба За Отстранување На Изолација

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Точка Врзани Полипропилен Мејер Изолација Отстранување Вакуум Кеси. ГОЛЕМИНА : 4 стапки., КАПАЦИТЕТ : држи до 75 кубни. МАТЕРИЈАЛ : точка отпорна на кинење врзан полипропилен. 10" јака за лесно вклучување. За отстранување на лабава фиберглас или целулоза изолација. Точка Врзани Полипропилен. Мејер Изолација Отстранување Вакуум Кеси. ГОЛЕМИНА : 4 стапки., КАПАЦИТЕТ : држи до 75 кубни. МАТЕРИЈАЛ : точка отпорна на кинење врзан полипропилен. 10" јака за лесно вклучување. За отстранување на лабава фиберглас или целулоза изолација. Кесите за отстранување на изолацијата мејер се 4 'х 6' и држат до 75 кубни стапки.Може да се користи со Мејер Верса-Вац В23, ВЕРСА-Вац ОС, Велоци-Вац и други преносни вакууми за отстранување на изолација за отстранување на фиберглас со лабаво полнење или целулозна изолација од тавани и странични ѕидови. Направено со полипропиленски материјал врзан со точка со обратни зашиени шевови за торба отпорна на кинење и кршење.

Други карактеристики

Најдобри понуди