.

.

Huimingda Girls Skort Atticer Sport Solid Col

Huimingda Girls Skort Atticer Sport Solid Col

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

100% полиестер Деца девојки солидна боја Еластична лента за половината А-линија спортско здолниште. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Цврсто чисто, здолниште со вградени шорцеви за удобно носење и подобра заштита. Направено од полиестерски материјал, мек, брзо сув, дише и удобно за носење. Совршено за секојдневно носење, теретана, модерен танц, трчање, тенис, бадминтон, тренингот, секојдневно носење, итн. - | половината | должина xs - | - 8-10 години - | - 18.9 ''/48cm - | - 11.8 ''/30cm - s | - 10-12 години | - 20,5 ''/52cm - | - 12.2 ''/31cm - m | - 12-14 години | - 21.3 ''/54cm - | - 12.6 ''/32cm - l | - 14-16 години | - 22.0 ''/56cm - | - 13.

Други карактеристики

Најдобри понуди