.

.

WSSBK 5V USB Рутер ВЕНТИЛАТОР Тв Кутија Кулер 120MM КОМПЈУТЕР DIY Кулер W/Завртки Заштитна Мрежа Тивок Десктоп Вентилатор

WSSBK 5V USB Рутер ВЕНТИЛАТОР Тв Кутија Кулер 120MM КОМПЈУТЕР DIY Кулер W/Завртки Заштитна Мрежа Тивок Десктоп Вентилатор

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Име На Ставка : Вентилатор За Ладење На Рутерот Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Изработен од абс материјал, издржлив за употреба. УСБ интерфејс за напојување, многу практичен и удобен. Лесен за употреба и чистење. Име На Ставка : Вентилатор За Ладење На Рутерот. Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Изработен од абс материјал, издржлив за употреба. УСБ интерфејс за напојување, многу практичен и удобен. Лесен за употреба и чистење. Изработен од абс материјал, издржлив за употреба.УСБ интерфејс за напојување, многу практичен и удобен.Лесен за употреба и чистење.Име на ставка : Вентилатор За Ладење На Рутер : Интерфејс За Напојување : USB Интерфејс Напон : 5vrotate Брзина : околу 1200 вртежи во минута карактеристики : Фина Изработка, Лесна За Употреба, Издржлива Должина : 1m/39.) Големина : 12см х 12см х 8см/4.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.

Други карактеристики

Најдобри понуди