.

.

Диспензери за Шишиња со вода, Рачна Пумпа За Бокал Со Шише Од 5 Литри Пумпа За Пиење Вода За Пиење Диспензерот Со Капаче Отпорно На Прашина

Диспензери за Шишиња со вода, Рачна Пумпа За Бокал Со Шише Од 5 Литри Пумпа За Пиење Вода За Пиење Диспензерот Со Капаче Отпорно

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Оваа ставка прифаќа висококвалитетен, пп материјал за заштита на животната средина, нетоксичен, без необичен мирис, безбеден за употреба Диспензерот За Шише Со Вода е изработен од пп пластика за храна, Вграден повеќеслоен силиконски запечатувачки прстен за да се обезбеди истекување по инсталацијата. Со капа отпорна на прашина, може да спречи прашина да ја загади водата за пиење, здрава. Лесен за инсталирање. Само притиснете го во устата на кофата и ротирајте во насока на стрелките на часовникот додека не се поправи целосно. Едноставен и практичен, лесен за испуштање вода од шишиња со вода, добар избор за употреба во домот и патувањето. Оваа ставка прифаќа висококвалитетен, пп материјал за заштита на животната средина, нетоксичен, без необичен мирис, безбеден за употреба. Диспензерот За Шише Со Вода е изработен од пп пластика за храна, Вграден повеќеслоен силиконски запечатувачки прстен за да се обезбеди истекување по инсталацијата. Со капа отпорна на прашина, може да спречи прашина да ја загади водата за пиење, здрава.

Други карактеристики

Condition:
100% Brand New
Material:
PP
Product Diameter:
Approx. 5.5cm / 2.2inch
Product Height:
Approx. 9cm / 3.5inch
Package Weight:
Approx. 60g
Package Included:
1 * Drink Water Bottle Dispenser Pump:
Note:
It is suitable for water bottle of 5.5cm in mouth diameter, not suitable for threaded mouth.:

Најдобри понуди