.

.

Кофа Шеф Кожа Алатка Ремен-30 42, 55325

Кофа Шеф Кожа Алатка Ремен-30 42, 55325

DEN 779.20

Количина на стоки
Тековен

Тешка седло кожа за издржливост Се вклопува 30 во. големини на половината. Челик ролери тока. широк во макс, стеснува до 2 во. во близина на бравата. Чуварот на кожа држи неискористена должина на ременот. Тешка седло кожа за издржливост. Се вклопува 30 во. големини на половината. Челик ролери тока. широк во макс, стеснува до 2 во. во близина на бравата. Чуварот на кожа држи неискористена должина на ременот. Тешкиот 3" заострен кожен ремен за седло е за професионална употреба на изведувачот. Големина за да одговара на половината од 30"-42", се одликува со Челична Тока од 2 инчи за лесно прилагодување. Одговара на сите стандардни торбички за алати и додатоци.

Други карактеристики

Најдобри понуди