.

.

Саро Начин На ЖИВОТ Авињон Колекција Ткаени Placан Плацемати, 15, Бело

Саро Начин На ЖИВОТ Авињон Колекција Ткаени Placан Плацемати, 15, Бело

DEN 1183.84

Количина на стоки
Тековен

Големина : 15 "х 15" Комплет од 4 парчиња. Душеци за тркалезна маса, додадете форма на масата. Сложениот ткаен дизајн, носи текстура на масата. Материјал : 100% +ан + Грижа : избришете ја со влажна крпа. Големина : 15 "х 15". Комплет од 4 парчиња. Душеци за тркалезна маса, додадете форма на масата. Сложениот ткаен дизајн, носи текстура на масата. Материјал : 100% +ан + Грижа : избришете ја со влажна крпа. Природни и прекрасни во исто време, овие Тркалезни Ткаени Placански Подлоги носат еко-шик нота на секој декор на масата. Тркалезната форма и конструкцијата од 100 %atан ги прават овие душеци за маса совршена позадина за поставување на секое место, додавајќи природен изглед и чувство. Тие се многу лесни за мешање и совпаѓање или вклопување во кој било стил.

Други карактеристики

Најдобри понуди