.

.

ИФСДХ Универзална Тв Стенд База за 32 -65 Плазма Лцд Рамен Екран Висина Прилагодлив Монитор Монтирање Држач Рака Оптоварување

ИФСДХ Универзална Тв Стенд База за 32 -65 Плазма Лцд Рамен Екран Висина Прилагодлив Монитор Монтирање Држач Рака Оптоварување

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Изработен од материјал од легура на алуминиум, издржлив и никогаш не ' рѓа Без Удирање : нема други алатки потребни и и нема да го оштетат вашиот ѕид. Универзален Држач : пиедесталот е прилагодлив, така што основата е погодна за ЛЦД-екран чија големина е од 32 до 65 инчи. Внатрешна Апликација : Стабилни нозе за стоење на работната површина или масата во дневната соба, спалната соба. Лесна Инсталација : Лесна инсталација, потребните завртки се вклучени во пакетот за испорака. Материјал : Изработен од материјал од легура на алуминиум, издржлив и никогаш не ' рѓа. Без Удирање : нема други алатки потребни и и нема да го оштетат вашиот ѕид. Универзален Држач : пиедесталот е прилагодлив, така што основата е погодна за ЛЦД-екран чија големина е од 32 до 65 инчи. Внатрешна Апликација : Стабилни нозе за стоење на работната површина или масата во дневната соба, спалната соба. Лесна Инсталација : Лесна инсталација, потребните завртки се вклучени во пакетот за испорака. Материјал : Изработен од материјал од легура на алуминиум, издржлив и никогаш rust.No Удирање : не се потребни други алатки и нема да го оштетат вашиот ѕид.Универзален Држач : пиедесталот е прилагодлив, така што основата е погодна за ЛЦД-екран чија големина е од 32 до 65 инчи.Внатрешна Апликација : Стабилни нозе за стоење на работната површина или масата во дневната соба, спалната соба.

Други карактеристики

Standard VESA:
800x400
Maxinum oad welght 45kg:
Adjustable size:
YES
Number of Panels:
2
Screen size sitabl:
65inch
Adjustment:
Fixed
Color:
Black
Materal :
cold rold ste
TV size:
32-65
Thickness:
2.5mm
Package included:
2 x Table Top TV Stand:
Note:
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures.:
2. Please allow 0.5-2 cm differences due to manual measurement. :

Најдобри понуди