.

.

200w Тепих Тример Тафтинг Резба Алатки Машинка, Со Тепих Тример Почиста Мини Вакуум, 9000PA 120W, Со Додатоци

200w Тепих Тример Тафтинг Резба Алатки Машинка, Со Тепих Тример Почиста Мини Вакуум, 9000PA 120W, Со Додатоци

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Висока Ефикасност : тримерот за теписи има моќен мотор за напојување кој обезбедува до 6000 ВРТЕЖИ во МИНУТА и 200w моќност Приклучете и играјте, силно и стабилно напојување, можете да го користите тримерот за теписи за брзо намалување на остатоците и непречено сечење. Глобален Универзален напон : 100-240 V. Прилагодлива Брзина : до 200w мотор со брзина без чекори, можете да го користите прилагодливото копче на адаптерот за напојување за лесно прилагодување на моќноста за да одговара на вашите различни потреби. Напојување СО 118во далноводот. Остар Нож : остар нож составен од фиксен нож од легура на титаниум и циркониум керамички подвижен нож, кој може брзо да го заврши сечењето и да трае подолго. Главата на ножот со силен магнет е попогодна за замена. БРЗО ПОЛНЕЊЕ И ДОЛГО ТРАЕЊЕ : преносливиот рачен вакуум без кабел и технологија за брзо полнење, што може да обезбеди континуирано работно време од 18~30 минути и може целосно да се наполни за 3,5 часа, што е погодно за употреба. ГОЛЕМА ВШМУКУВАЧКА ЛИНЕАРНА ВОЗДУШНА ПАТЕКА : нашиот пренослив рачен вакуум со голема моќност има силна моќ на вшмукување и номинална влезна моќност ОД 120 W, што може брзо и темелно да ги исчисти пената, прашината, влакната од домашни миленици и остатоците. Овој рачен вакуум користи голема вшмукувачка линеарна воздушна патека : моторот, чашата за прашина и циклонот се наоѓаат во права линија, така што ефикасноста на протокот на воздух и моќта на вшмукување се ефикасно подобрени, што ја олеснува работата за чистење. Тримерот за Теписи е совршена алатка за постигнување професионална, чиста завршница на која било инсталација на тепих. Со своите остри сечила и ergономски дизајн, овој тример без напор го исекува вишокот тепих од рабовите на вашиот новоинсталиран тепих, обезбедувајќи уредна и уредна завршница секој пат.

Други карактеристики

Најдобри понуди