.

.

Херциси 4 Пакет Половината Престилка Возбуда Ретро Престилка Бела Половина Престилка Слугинката Престилка Симпатична Гроздобер Престилка со Џебови За Жени Готва?

Херциси 4 Пакет Половината Престилка Возбуда Ретро Престилка Бела Половина Престилка Слугинката Престилка Симпатична Гроздобер Престилка

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Полиестер Затворање на врвка. Што Можете да Добиете : ви се обезбедени 4 парчиња половина престилки за жени со џебови, доволни количини можат да ги поддржат вашите барања за декорација и замена во секојдневниот живот или некои активности. Безбеден И Цврст Материјал : овие половина престилка со џебови главно се изработени од квалитетен полиестер, лесен и силен, безбеден и сигурен, не е лесен за кршење, кинење или деформирање, така што можете да ги користите долго време со доверба. Исклучителен Дизајн : овие престилки за бели костими се дизајнирани со разбушавени детали за послатка и попривлечна перспектива, така што тие можат да ги покажат вашите привлечности и да им остават на другите импресивна меморија; и тие се опремени со џебови, така што можете да спуштите многу мали нешта како телефон, клучеви, пари и готовина. Практични и Функционални : келнерката престилки за жени со џебови се достапни за готвење, печење, сервирање, чистење, сликарство и така натаму, исто така погодни за аплицирање во партии, кујни, хотели, ресторани, кафулиња, барови и така натаму. Идеални Подароци : со прекрасен дизајн и фина изработка, женските гроздобер престилки се внимателни подароци за вашата сопруга, мајка, баба, пријателка, љубовница, сестра и многу повеќе, што ќе ги направи среќни и ќе им помогне многу во секојдневниот живот. Затворање на врвка. Што Можете да Добиете : ви се обезбедени 4 парчиња половина престилки за жени со џебови, доволни количини можат да ги поддржат вашите барања за декорација и замена во секојдневниот живот или некои активности. Безбеден И Цврст Материјал : овие половина престилка со џебови главно се изработени од квалитетен полиестер, лесен и силен, безбеден и сигурен, не е лесен за кршење, кинење или деформирање, така што можете да ги користите долго време со доверба. Исклучителен Дизајн : овие престилки за бели костими се дизајнирани со разбушавени детали за послатка и попривлечна перспектива, така што тие можат да ги покажат вашите привлечности и да им остават на другите импресивна меморија; и тие се опремени со џебови, така што можете да спуштите многу мали нешта како телефон, клучеви, пари и готовина. Практични и Функционални : келнерката престилки за жени со џебови се достапни за готвење, печење, сервирање, чистење, сликарство и така натаму, исто така погодни за аплицирање во партии, кујни, хотели, ресторани, кафулиња, барови и така натаму.

Други карактеристики

Најдобри понуди