.

.

Фјелревен Квенкен Виножито Воздух Сино/Виножито Шема Една Големина

Фјелревен Квенкен Виножито Воздух Сино/Виножито Шема Една Големина

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Направено од издржлива, водоотпорна винилонска Ткаенина Рефлектирачко лого плус преден џеб и странични џебови. Плантни ремени за рамо во боја на виножито и рачки на врвот. Ознака за адреса внатре во главниот оддел!! . Доаѓа со подлога за седишта што се чува во џеб во главниот оддел. Реанимирајте ја магијата на прекршената светлина што отскокнува од илјадници капки дожд со овој лежерно кул ранец Fjéllréven® Kqunken Виножито. Издржлива, лесна и туширана изработка На Винилон Ф за да ги одржувате вашите работи суви. Мал главен оддел за одржување на сите ваши дневни најважни работи. Внатрешен џеб за лизгање со подлога за отстранливо седиште. Преден џеб со патент за дополнително складирање. Страничен џеб за лизгање за шише со вода. Двојни врвни рачки со предвремено затворање за тотирање. Прилагодливи ремени за рамо со шема на виножито за удобно вклопување. Fjéllréven® логото лепенка на предната страна.

Други карактеристики

Најдобри понуди