.

.

АБУФАН Дедо Мраз Украс 12 парчиња Божиќно Железо Ѕвонче Приврзок За Новогодишна Елка Приврзок За Домашно Украсно Ѕвоно Приврзок За Рождество Декор

АБУФАН Дедо Мраз Украс 12 парчиња Божиќно Железо Ѕвонче Приврзок За Новогодишна Елка Приврзок За Домашно Украсно Ѕвоно Приврзок За Рождество

DEN 172.80

Количина на стоки
Тековен

Стилски И убав Божиќен дизајн, нека вашето семејство ужива во Радоста На Божиќ Светлина во тежина, тоа не ќе Вашиот елка гранки. Прекрасен изглед и фина изработка, погоден за божиќната празнична атмосфера. Тоа може да создаде божиќна атмосфера. Оваа висечка декорација ќе донесе радост за вас и вашите гости. Главен материјал и фина изработка, цврст и издржлив долго време. Опис Ова Е божиќен висечки приврзок, изработен од добар материјал. издржлив со нежен изглед. за прилики или места, Божиќ, забава или Новогодишна елка. Исто така, како убава виси украс за дом на повеќе фестивал атмосфера. Карактеристики-Боја : Црвена, бела-Материјал : Големина На Железо : 11, 00Х4, 00Х4, 00см/ 4, 32Х1, 57Х1, 57ин-Главен материјал и фина изработка, цврст и издржлив долго време. - Стилски И убав Божиќен дизајн, нека вашето семејство ужива во Радоста На Божиќ. - Лесен во тежина, тоа нема да вашите гранки елка.

Други карактеристики

Најдобри понуди