.

.

Работна Вежба, 3/8, Карбид

Работна Вежба, 3/8, Карбид

DEN 5408.32

Количина на стоки
Тековен

Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки. Дупчалка За Должина на работа, Големина на Дупчалка 3/8 инчи, Агол На Точка На Дупчалка 140 Степени, Карбид, WXS, Децимален Еквивалент 0,3750, Фракционо Инчи, Точка На Дупчалка Тип R Точка На Разредување, Течноста За Ладење Преку, Број На Дупки за Течноста за Ладење 2.

Други карактеристики

Најдобри понуди