.

.

Решетка За Складирање на мијалник - Телескопска Кујна Преку Организатор На Мијалник Со Закачалка За Крпи - Телескопска Решетка За Крпи За Држач За Сунѓер За Кујнски

Решетка За Складирање на мијалник - Телескопска Кујна Преку Организатор На Мијалник Со Закачалка За Крпи - Телескопска Решетка

DEN 223.84

Количина на стоки
Тековен

Нашите лавици се исцедени и вентилирани за да создадат здрава средина и да ве одржуваат суви, дренажните дупки се рамномерно распоредени и нема акумулација на вода здрава ✃●Задоволете Ги Потребите ● решетката За мијалник прифаќа дизајн што може да се прошири, кој може да се прилагоди на различни големини на мијалникот, слободно да ја прилагодува должината и да се складира во голем капацитет за да задоволи различни потреби. ✃€Пешкир Бар} решетката за мијалник има внимателна шипка за крпи за чување крпи, што може да ја одржува ткаенината сува, проветрена, чиста и хигиенска и да го продолжи работниот век на ткаенината. ✃●Лесен За Употреба ● прилагодливата решетка за мијалник е лесна за расклопување и миење, решетката за мијалник е изработена од висококвалитетен пп материјал, кој е издржлив, постабилен и нема да се тресе. ✃●Широки Апликации : } полицата за мијалник што може да се повлече е исто така многу погодна за секојдневно чистење, лесен за чување прибор за чистење, како што се течност за миење садови, сапун за раце и четки за топки. Нашите лавици се исцедени и вентилирани за да создадат здрава средина и да ве одржуваат суви, дренажните дупки се рамномерно распоредени и нема акумулација на вода здрава. ✃●Задоволете Ги Потребите ● решетката За мијалник прифаќа дизајн што може да се прошири, кој може да се прилагоди на различни големини на мијалникот, слободно да ја прилагодува должината и да се складира во голем капацитет за да задоволи различни потреби. ✃€Пешкир Бар} решетката за мијалник има внимателна шипка за крпи за чување крпи, што може да ја одржува ткаенината сува, проветрена, чиста и хигиенска и да го продолжи работниот век на ткаенината. ✃●Лесен За Употреба ● прилагодливата решетка за мијалник е лесна за расклопување и миење, решетката за мијалник е изработена од висококвалитетен пп материјал, кој е издржлив, постабилен и нема да се тресе. ✃●Широки Апликации : } полицата за мијалник што може да се повлече е исто така многу погодна за секојдневно чистење, лесен за чување прибор за чистење, како што се течност за миење садови, сапун за раце и четки за топки.

Други карактеристики

Најдобри понуди