.

.

кец на десетка.Џин Женски Ранец, Беж

кец на десетка.Џин Женски Ранец, Беж

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Големина( H x W x d) : 10 Тежина : 19,2 мл (560 гр). Компатибилни Големини : А4 / 13,3 инчен КОМПЈУТЕР. Вклучува кука; држач за пенкало. Големина( H x W x d) : 10. Тежина : 19,2 мл (560 гр). Компатибилни Големини : А4 / 13,3 инчен КОМПЈУТЕР. Вклучува кука; држач за пенкало. "УБАВИЦИ ВО СТИЛОТ НА РАБОТА" е женска поделба ас-жан која ги охрабрува работните жени да се релаксираат ова е едноставна и тенка дизајн бизнис ранец серија за жени. Има дизајн во форма на квадрат кој се чувствува мек и лесен, а има рачка со 2 рачки што е лесна за употреба кога ќе ја испуштите од рамото, а џебовите се ставаат на ум за предниот дел од раката. Може да складира 13-инчен КОМПЈУТЕР/А4, а ракавот НА КОМПЈУТЕРОТ има амортизирање. До предниот џеб може да се пристапи или од лево или од десно за чување куќишта за поминување. ● Доаѓа со џеб за организатор што може да ги складира вашите пенкала ,d карти, клучеви и други основни предмети, како што е кука за клучеви за да ги закачите клучевите.

Други карактеристики

Најдобри понуди