.

.

Нов Лон0167 5 Парчиња 1.2 Должина 2.5 мм Наклон Ширина Лемење Врвот На Железо 200-Т-2Ц(5 Стик 1,2 ''' Ланге 2,5 Мм Abschragungsbreite L_é_tkolbenspitze 200-Т-2C

Нов Лон0167 5 Парчиња 1.2 Должина 2.5 мм Наклон Ширина Лемење Врвот На Железо 200-Т-2Ц(5 Стик 1,2 ''' Ланге 2,5 Мм Abschragungsbreite

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Име на производот : Врв На Рачката За Лемење;Модел : 200-Т-2С Материјал : Метал;Дизајн : Наклон. Вкупна Должина : 31мм/1,2"; Дијаметар на дупката за дупчење : 4мм(Надвор), 2мм (Внатре). Ширина на наклон : 2,5 мм;Боја : Сребрен Тон(Aschragungsbreite : 2,5 мм; Фарбе : Силбертон. Тежина : 18гр; Содржина На Пакетот : 5 х Врв На Рачката За Лемење(Гевихт : 18 г; Пакунгсинхалт : 5 х Л__тколбенспице. Име на производот : Врв На Рачката За Лемење;Модел : 200-Т-2С. Материјал : Метал;Дизајн : Наклон. Вкупна Должина : 31мм/1,2"; Дијаметар на дупката за дупчење : 4мм(Надвор), 2мм (Внатре). Ширина на наклон : 2,5 мм;Боја : Сребрен Тон(Aschragungsbreite : 2,5 мм; Фарбе : Силбертон. Тежина : 18гр; Содржина На Пакетот : 5 х Врв На Рачката За Лемење(Гевихт : 18 г; Пакунгсинхалт : 5 х Л__тколбенспице. 5 Парчиња 1,2" Должина 2,5 мм Ширина На Наклон Врв На Рачката За Лемење 200-Т-2цит има предност на долготраен живот и не лесно оксидира, лесен за инсталирање и употреба. Одличен совет за замена за квалитетно рачка за лемење.Забелешка : за да се одржат перформансите на врвот на рачката за лемење, се препорачува едноставна постапка за одржување : 1.

Други карактеристики

Најдобри понуди