.

.

#6 x 1/8 x 1/4 OD Round Spacer Aluminum PK 1000

6 x 1/8 x 1/4 OD Round Spacer Aluminum PK 1000

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Погледнете ги спецификациите во табелата подолу за целосни детали Ако имате какви било прашања или сомнежи, или ако вашите барања вклучуваат специфични димензии, ве молиме контактирајте не пред да ја поставите вашата нарачка. Сликите се репрезентативни на артикалот, но не се од вистинската ставка. Димензии на производот, финиш, ознаки на главата, должина на конец, форма на печат или форма на фалсификување, итн., Може да се разликуваат од сликата. Производите се гарантираат за да ги исполнат спецификациите на кои се произведуваат. Спецификациите овозможуваат толеранции во димензија и форма, што може да варира од многу до многу. Зацврстувачите на индустрискиот бренд ASMC се гарантира дека се со највисок квалитет и се контролирани многу, обезбедувајќи следливост на производителот и суровината. Спецификации на производот СПАРТ # : 0000-197008 FASTENENER Тип : Тркалезна пространа Опис : #6 x 1/8 "x 1/4" ОДДЕМЕМЕТЕР/номинална големина : #6 L должина : 1/8 "Надворешен дијаметар : 1/4" Систем на мерење : инчматеријал : Алуминиумфиниш : Обична завршница (без позлата) Просечна тежина на парче : 0.

Други карактеристики

Најдобри понуди