.

.

Сунекс 368212 3/8-Инчен Погон 12-мм 12-Точка Длабок Удар Приклучок

Сунекс 368212 3/8-Инчен Погон 12-мм 12-Точка Длабок Удар Приклучок

DEN 112.32

Количина на стоки
Тековен

Фалсификувани од хром молибден легиран челик-најдобар избор за сила и издржливост Радиус агол дизајн - за продолжување на животот на сврзувачки елементи. Приклучоците од 12 Точки нудат двојно повеќе почетни точки како приклучоци од 6 точки. 12мм 12-точка длабоко влијание приклучок. Без сомнение, најсилната линија на приклучокот за удар наоколу. Приклучоците за удар На Алатки Sunex се справуваат со најтешките работни места со челичен зафат од легура на хром молибден што нема да го испушти. Со цврста издржливост што ги одржува да возат низ работа после работа, имаме доволно големини и стилови за да ја исполниме секоја потреба.

Други карактеристики

Најдобри понуди