.

.

DIY дигитално сликарско сликарство сет зачудувачки поглед на Лаутербруннен долина Швајцарија боја по броеви комплети за возрасни почетници деца дрвена рамка уметн

DIY дигитално сликарско сликарство сет зачудувачки поглед на Лаутербруннен долина Швајцарија боја по броеви комплети за возрасни

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Производ - 20 "x 16" ленено платно со дрвена рамка Платното е поставено на дрвена рамка, не треба да купувате друга дрвена рамка. Флексибилна боја - висококвалитетни безбедни акрилни бои. Тој е еколошки и без вкус, со силно покритие. Може да ги покрие оригиналните обрасци на платното. Овој комплет за боја по број е за сите возрасти. Насликајте со вашиот стил - сликајте по броеви во боја или направете ја самата мешана боја. Секоја цифра има соодветна акрилна боја во сетот за пигмент. Можете исто така да го измешате со атратична количина на вода за да создадете ефект на акварел. Createе создадете убава и исклучителна слика, не треба основен удар на сликарството. Лесно и уживајте - слободно направете го тоа соло или завршете го со семејството и пријателите, да развиете поблиска врска со другите и да создадете радосна атмосфера. Може да им помогне на луѓето да ја подобрат врската помеѓу родителите, децата и пријателите. Фокусирајќи се на завршувањето на оваа боја, таа ја опушта вознемиреноста и паника, исчистете го вашиот ум. Избор на подароци - сликарството за масло од DIY е убав избор како подарок за родители, пријатели, loversубовници, деца на Божиќ, Денот на благодарноста, Нова Година, Ден на мајките, ден на татковците, роденден или други важни денови. Добар избор да им помогнете на вашите деца да ја подобрат својата координација и добро за нивната интелигенција и доверба. Производ - 20 "x 16" ленено платно со дрвена рамка. Платното е поставено на дрвена рамка, не треба да купувате друга дрвена рамка. Флексибилна боја - висококвалитетни безбедни акрилни бои. Тој е еколошки и без вкус, со силно покритие. Може да ги покрие оригиналните обрасци на платното. Овој комплет за боја по број е за сите возрасти. Насликајте со вашиот стил - сликајте по броеви во боја или направете ја самата мешана боја. Секоја цифра има соодветна акрилна боја во сетот за пигмент. Можете исто така да го измешате со атратична количина на вода за да создадете ефект на акварел. Createе создадете убава и исклучителна слика, не треба основен удар на сликарството. Лесно и уживајте - слободно направете го тоа соло или завршете го со семејството и пријателите, да развиете поблиска врска со другите и да создадете радосна атмосфера. Може да им помогне на луѓето да ја подобрат врската помеѓу родителите, децата и пријателите. Фокусирајќи се на завршувањето на оваа боја, таа ја опушта вознемиреноста и паника, исчистете го вашиот ум.

Други карактеристики

Најдобри понуди