.

.

Hztyyier Емајл Јајца, Гроздобер Стил Пурпурна Фаберже Јајце Накит Кутија Со Кристал Декорација За Накит Ѓердан Нараквица Колекција

Hztyyier Емајл Јајца, Гроздобер Стил Пурпурна Фаберже Јајце Накит Кутија Со Кристал Декорација За Накит Ѓердан Нараквица Колекција

DEN 287.20

Количина на стоки
Тековен

Јајцето фаберже е изработено од висококвалитетен легиран метален материјал По процесот на калење, не е лесно да исчезнат, антиоксидација и издржливи. ● Емајлираните јајца се погодни за украси на домот, поставени на тв кабинети, маси во дневната соба, канцеларии, продавници итн. се исто така добар избор. ● Позајмување на карактеристиките на порцелан Во Боја на емајл Во Кинеската керамика, заедно со прекрасни кристали, изработката е извонредна, елегантна и шармантна. Сите производи се сосема нови. Ако имате какви било прашања во врска со производите, слободно консултирајте се, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор што е можно поскоро. ● Велигденските јајца се спакувани во врвни и извонредни кутии за подароци, што може ефикасно да спречи оштетување на стоката, а исто така е одлично искуство за пакување. Јајцето фаберже е изработено од висококвалитетен легиран метален материјал. По процесот на калење, не е лесно да исчезнат, антиоксидација и издржливи. ● Емајлираните јајца се погодни за украси на домот, поставени на тв кабинети, маси во дневната соба, канцеларии, продавници итн. се исто така добар избор. ● Позајмување на карактеристиките на порцелан Во Боја на емајл Во Кинеската керамика, заедно со прекрасни кристали, изработката е извонредна, елегантна и шармантна.

Други карактеристики

Најдобри понуди