.

.

Amosfun 2 парчиња креативна loveубовна форма ѓердан Rhinestone Rose retendent Исклучителна легура накит женски украси на вратот за материјали за Денот на вineубените

Amosfun 2 парчиња креативна loveубовна форма ѓердан Rhinestone Rose retendent Исклучителна легура накит женски украси на вратот

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Погодно е за секојдневно носење, излез, шопинг, забава, матурска, итн Ова е совршена декорација на забавата на Денот на вineубените!. Не е лесно да се носат и солза, не е лесно да се избледи. Тој не е совршен само за декорација, туку и убав подарок за вашата loveубовна. Совршени подароци за родендени на девојки, ден на мајки, ден на вinesубените или во секое време сакате да го искажете вашето посебно чувство. Висок квалитет со фино изработка за и трајно носење. Опис Креативната роза со ѓердан за дизајн на срце има фино синџир и приврзок од rhinestone кој фаќа чувство на недооценена елеганција. Приврзоците со деликатна изработка ќе ја натераат мама да изгледа поелегантно и привлечно. Тоа не е совршено само за декорација, туку и убав подарок за вашата девојка. Феации- боја : како што е прикажано.- Материјал : легура. Денот на вineубените или во секое време сакате да го искажете вашето посебно чувство.

Други карактеристики

Најдобри понуди