.

.

DJDLFA Lay7 Self Reset Double Gead Копче за копче црвено зелено со светло La37 рамен прекинувач за глава 22мм

DJDLFA Lay7 Self Reset Double Gead Копче за копче црвено зелено со светло La37 рамен прекинувач за глава 22мм

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

1 Изработено квалитетен материјал за долготрајна издржливост. Дизајниран со водоотпорен капак на двојни копчиња за започнување и запирање на вашата опрема.На копчето за притискање е само-заклучување, копчето за исклучување на притискање е автоматско ресетирање. Различна боја за две копчиња, лесен за препознавање, убав изглед и удобен за употреба. широко користено во механичка опрема, машини за текстил, итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди