.

.

DaseB 22mm 1 No 1 NC 2 Позиции за заклучување на одржување на прекинувачот за селектор на ротационен избор 440V 10A

DaseB 22mm 1 No 1 NC 2 Позиции за заклучување на одржување на прекинувачот за селектор на ротационен избор 440V 10A

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Оваа гаранција за прекинувач на селекторот 3 години Ако има проблеми со квалитетот во рок од 3 години, можете да ни испратите е -пошта. Ние ќе ви испратиме нови. Име на производот : Ротари прекинувач /прекинувач за селектор; нето тежина : 51g; материјал : , метал. Тип на акција : заклучување; позиции : 2 позиции; Тип на контакт : 1 бр. Panel mounting diameter : 22mm/0.87";rotary knob diameter : 29mm/1.14";total size(approx.) : 38 x 30 x 80mm/1. Package content : 1 x Ротари прекинувач; Модел : LA38 A-11x21; Главна боја : Види слика. Дијаметар на монтирање на панелот : 22мм;, дејство за самостојно заклучување. Користено широко за контрола на електромагнетниот стартер, контактор, реле и други автоматски контролни електрични кола.

Други карактеристики

Најдобри понуди