.

.

Wzyjlyds Правоаголник LED на отворено Вдлабнато место во центарот на вниманието AC85-265V Walkover LED светла Илустрирајте го каменот wallид, патека, внатрешен двор, градина

Wzyjlyds Правоаголник LED на отворено Вдлабнато место во центарот на вниманието AC85-265V Walkover LED светла Илустрирајте го каменот wallид,

DEN 809.60

Количина на стоки
Тековен

▶ [Висока водоотпорна] Светлината е изработена од алуминиумска школка и калено стакло, а водоотпорното одделение е IP65, што може да работи нормално на дожд, снег и сон Погодно за осветлување во затворено и отворено, може да се примени на градини, патишта, стадиони, тревници, дворови, патишта, квадрати, патеки, тераси, осветлување на пејзаж, надворешна декорација, хотели, згради и други места. ▶ [Лесна инсталација] Влезниот напон на оваа ставка е 85-265 V, можете директно да го поврзете кабелот за напојување G/L/N со кабелот за напојување G/L/N, така што светлината може да работи нормално. ▶ [Добар ефект на дисипација на топлина] Интегриран дебел алуминиумски радијатор на алуминиумски радијатор + конвекција, со што се зголемува дисипацијата на топлината на ламбата и обезбедува услужен век на ламбата. ▶ [Заштеда на енергија, супер светла] Нашата LED светло за поплавување има голема осветленост. Нема сенки и анти-сјај. Супер висока ефикасност, ниска потрошувачка на енергија. ▶ [Долг сервис живот] Услугиот живот надминува 50,000 часа, 100% заштита на животната средина, ниска топлина и низок излезен напон и 100% лична безбедност. 24-часовна услуга по продажба. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. ▶ [Висока водоотпорна] Светлината е изработена од алуминиумска школка и калено стакло, а водоотпорното одделение е IP65, што може да работи нормално на дожд, снег и сон. Погодно за осветлување во затворено и отворено, може да се примени на градини, патишта, стадиони, тревници, дворови, патишта, квадрати, патеки, тераси, осветлување на пејзаж, надворешна декорација, хотели, згради и други места. ▶ [Лесна инсталација] Влезниот напон на оваа ставка е 85-265 V, можете директно да го поврзете кабелот за напојување G/L/N со кабелот за напојување G/L/N, така што светлината може да работи нормално. ▶ [Добар ефект на дисипација на топлина] Интегриран дебел алуминиумски радијатор на алуминиумски радијатор + конвекција, со што се зголемува дисипацијата на топлината на ламбата и обезбедува услужен век на ламбата. ▶ [Заштеда на енергија, супер светла] Нашата LED светло за поплавување има голема осветленост. Нема сенки и анти-сјај. Супер висока ефикасност, ниска потрошувачка на енергија. ▶ [Долг сервис живот] Услугиот живот надминува 50,000 часа, 100% заштита на животната средина, ниска топлина и низок излезен напон и 100% лична безбедност.

Други карактеристики

Најдобри понуди