.

.

4-дел Спин-рачка од моп од 2,5 до 5 стапала за замена на главата за замена на главата за глава на главата за микрофибер, главите на триаголникот, метежот за вртење со тр?

4-дел Спин-рачка од моп од 2,5 до 5 стапала за замена на главата за замена на главата за глава на главата за микрофибер, главите на триаголникот,

DEN 143.84

Количина на стоки
Тековен

【Спин -рачка на столб на столб】】 willе добиете 4 секции сина рачка на спин -моп, секој дел мери 15,7 инчи, а вкупната должина на рачките од 4 делови е 57,5 ​​инчи Рачката за замена на спин -моп е лесна за инсталирање и употреба. Копче за рачка на главата на четката, можете да се потпрете на тесни простори или агли на работ под софи, кревети или друг мебел. 【Флексибилна рачка за вртење на вртење】 Мело-рачката е изработена од не'рѓосувачки челик со пластична обвивка, што е силно и не е лесно да се пробие. Има вкупно четири секции, што може да се подели на три дела по волја. Собрание и замена. Не треба да се наведнувате или да сквотите додека се чистат. 【Компатибилен со разни глави за чистење】 Оваа рачка на спин-моп ги усвојува американските навојни глави, што е компатибилно со повеќето мочуришта, четки за миење автомобили и глави за метла, како што се глави од микрофибер, глави на триаголен спин и лесни врвови за чистење глави и вртење МОП. 【Лесно за складирање】 Рачката за замена на МОП има рачка од четири пресеци што може да се отстрани. Рачката за замена на вртежот за вртење е лесна за складирање и заштеда на простор. Постои дупка на крајот на рачката за виси и можете да ја обесувате директно на wallидот по инсталацијата. Меч за замена на моп за замена на мол замена. 【Ефикасно чистење】 Одвојната рачка од 4-дел од моп е дизајнирана да стигне до најтешките места за чистење. Рачката на спин -моп може да стигне до кој било агол од вашиот дом за подобро чистење на аголот без да се наведнува. Секоја рачка доаѓа со пластично заштитно покритие, овозможувајќи ви брзо да ја разменувате рачката без да ги повредите рацете. 【Спин -рачка на столб на столб】】 willе добиете 4 секции сина рачка на спин -моп, секој дел мери 15,7 инчи, а вкупната должина на рачките од 4 делови е 57,5 ​​инчи. Рачката за замена на спин -моп е лесна за инсталирање и употреба. Копче за рачка на главата на четката, можете да се потпрете на тесни простори или агли на работ под софи, кревети или друг мебел. 【Флексибилна рачка за вртење на вртење】 Мело-рачката е изработена од не'рѓосувачки челик со пластична обвивка, што е силно и не е лесно да се пробие. Има вкупно четири секции, што може да се подели на три дела по волја. Собрание и замена. Не треба да се наведнувате или да сквотите додека се чистат. 【Компатибилен со разни глави за чистење】 Оваа рачка на спин-моп ги усвојува американските навојни глави, што е компатибилно со повеќето мочуришта, четки за миење автомобили и глави за метла, како што се глави од микрофибер, глави на триаголен спин и лесни врвови за чистење глави и вртење МОП.

Други карактеристики

Најдобри понуди