.

.

2 парчиња Денот на вineубените украси за виножито, loveубовта е loveубовна украси гордост украс срце виножито украси стаклени украси за Денот на вineубените

2 парчиња Денот на вineубените украси за виножито, loveубовта е loveубовна украси гордост украс срце виножито украси стаклени украси за Денот

DEN 304.00

Количина на стоки
Тековен

Она што ќе го добиете : getе добиете 2 парчиња стаклена loveубов е loveубовни украси, доволно количини можат да ги задоволат вашите потреби за декорација на домот и забави за време на Денот на вineубените и другите празници, а исто така можете да ги споделите со вашите loversубовници, и тие се добро спакувани со цел да ги спречите да кршат за време на транспортот Безбеден стаклен материјал : Овие украси на Денот на в Valentубените во срцето на виножитото се изработени од стаклен материјал, кој е сигурен и безбеден за употреба, не е лесен за избледување или деформирање, за да можат да ви служат долго време, и можете да ги чувате внимателно за следната година Користете. Деликатен дизајн на срцето на виножитото : Висечкиот украс е дизајниран во форма на срцето со бои на виножитото, а има зборови [loveубовта е loveубов] на површината, која изгледа интересно и елегантно и може да се совпадне со простории во различни стилови на украсување. Применливи прилики : Овие декори што висат на срцето на виножитото не само што можат да се применат за украсување на вашата куќа на Денот на вineубените, туку може да се применат и за Божиќ, роденденска забава, Денот на благодарноста, свадбата, невестинскиот туш и позначајните прилики, што може да ги подобри романтичните атмосфери. Погодна големина : Овие срцеви украси мерат приближно. 4 x 4 инчи/ 10 x 10 см, што е погодно за да носите и чувате, можете да ги користите за да ја украсите вашата куќа без да заземате премногу простор и да можете лесно да го привлечете вашето внимание.

Други карактеристики

Најдобри понуди