.

.

Нова LON0167 1/4 ДЕЛАТА ОДГОВОРНА ДОБИВНА 1/4 HEXAGON SEREALIGLE SPANNER SPANNER HEX NUT DIVER SETTER BIT 2 PCS

Нова LON0167 1/4 ДЕЛАТА ОДГОВОРНА ДОБИВНА 1/4 HEXAGON SEREALIGLE SPANNER SPANNER HEX NUT DIVER SETTER BIT 2 PCS

DEN 124.80

Количина на стоки
Тековен

Главна боја : (издржлив во употреба) сива; Севкупна големина : 100 x (најнова технологија) 10мм/4 "x производ од високо ниво 0,4" (L*D) Хекс -вежба безгрешна ширина на дупката : 6,35мм/1/4 "; Хекс -глава Неискриена големина : 6,35мм/1/4". Главен материјал : Внимателно избран метал; Содржина на пакетот : 2 Уметнички метеж за умот X Hex Ingidable Bit. Име на производот : Зачуден хексадецимален возач бит. Совети : Поради различни монитори, светло за стрелање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата што постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да купите. Ви благодарам! Возачите на хексадецимални ореви дизајнираа умерена цена и се вклучени за долг живот на изработка и добра издржливост за препорачано работење. Возачите на ореви се користат во производните системи за склопување и други.

Други карактеристики

Најдобри понуди